2013. június 14. - Ballagás az oviban!

Nagycsoportos ovisaink ballagása, búcsúztatása vidám, szórakoztató és szívhez szóló programmal egybekötve!

Fényképek a “Ballagásról” megtekinthetők itt!

2013. május 5. - Anyák napi ünnepség

Anyák napi ünnepség a szenci művelődési központban – természetesen az ovisaink sem hiányozhattak!

Fényképek az “2013-as Anyák napi ünnepségről” megtekinthetők itt!

2013. március 18. - Fogtündéreket avattak az óvodában!
2013. február 7. - Farsangi bál
2013. január 18. - Beiratkozás

Nagy lépést tettek meg a nagycsoprtos ovisaink , akik “sikerrel” vették az idei évi beiratkozást a Szenczi Albert Molnár Alapiskolába. Sok sikert kivánunk már most!

Fényképek a “2013-as beiratkozásról” megtekinthetők itt!

A Szlovák televízió beiratkozási kisfilmje (12 perctől)

A “Západoslovenská televízia” beiratkozási kisfilmje

2012. december 6. - Mikulás

Mikulás járt az oviban! 2012. évben is eljött a Mikulás az oviba! Mivel az ovisok “jól” viselkedett az egész év alatt, kis csomagot kis kaptak!

Fényképek a “Mikulásról – 2012-ben” megtekinthetők itt!

2012. november 10. - OVIBÁL

A 2012-es évben is megrendezésre került az “OVIBÁL”, melyen először sztárvendég is szerepelt Rigó Mónika személyében is.

Fényképek a “2012-es OVIBÁLról” megtekinthetők itt!

2012. június 22. - Ballagás az oviban!

Iskolaköteles nagycsoportos ovisaink ballagása, búcsúztatása vidám, szórakoztató és szívhez szóló programmal egybekötve!

Fényképek a “Ballagásról” megtekinthetők itt!

2012. április 29. - Anyák-napi ünnepség

Ovisaink is felléptek az immáron 22. alkalommal megrendezett Anyák-napi ünnepségen a szenci művelődési központban

Fényképek az”Anyák-napi ünnepségről” megtekinthetők itt!

2012. február 8. - Farsangi buli

Farsangi buli volt az óvodában! A sok hiányzó beteg ellenére is a hangulat remek volt!

Fényképek a “Farsangi buliról” megtekinthetők itt!

2012. január 20. - Beiratkozás

Nagy lépést tettek meg a nagycsoprtos ovisaink a “Macikák”, akik “sikerrel” vették a beiratkozást a Szenczi Albert Molnár Alapiskolába. Sok sikert kivánunk már most!

Fényképek a “Beiratkozásról” megtekinthetők itt!

2011. december 11. - Karácsonyi koncert/fellépésr

Az ovisaink is felléptek a CSEMADOK által szervezett “Karácsonyi koncerten”, amely a szenci művelődési központban került megrendezésre 2011. december 11-én.

Fényképek a “Karácsonyi koncertről/fellépésről” megtekinthetők itt!

2011. december 6. - Mikulás

2011. december 6. – Mikulás járt az oviban! 2011. évben is eljött a Mikulás az oviba! Mivel az ovisok “jól” viselkedett az egész év alatt, kis csomagot kis kaptak! Várunk jövőre is!

Fényképek a “Mikulásról” megtekinthetők itt!

2011. december 2. - Karácsonyi vásár

2011. december 2. – Az ovisaink is részt vettek az alapiskolában megrendezett “Karácsonyi vásáron”.

Köszönet a szervezőknek!

Fényképek a “Karácsonyi vásárról” megtekinthetők itt!

2011. november 12. - Ovibál

2011. november 12. – Ovibál volt a gyerekek és a felnőttek részére is!

Fényképek az “2011-es Ovibálról” megtekinthetők itt!