2019.06.24 Csónaktúra a Kis-Dunán


A Szülői Szövetség vezetősége és az óvodavezetés szeretettel hívja elsősorban a nagycsoportos családokat, továbbá a csónakázást kedvelő középső csoportos családokat 2019. június 24-én /hétfő/ csónaktúrára.

Útvonal:

Hurbanová Ves /Szigetmajor/ – Jókai vizimalomIndulás 9.00 órakor busszal az óvodától a szigetmajori /Hurbanová Ves/ – Kis Duna partjára, ahol csónakokba ülünk, s onnan kezdődik a túra, az evezés. Kb. 3 órás az út a jókai vizimalomig. A malomnál lehetőség van ebédelni egyénenként, aztán fürdés, játék és természetesen sok-sok vidám beszélgetés.
15.00 órára jön oda értünk a busz és visszahoz Szencre az ovihoz.
Jöjjenek el minél többen, hisz a nagycsoportosoknak mindenképp ez egy utolsó közös együttlét lesz – egy búcsúbuli… a többieknek pedig ismerkedés és szórakozás.
Óvodánk a Katica és a Nyuszika csoportokkal működni fog!
Kérünk minden érdeklődőt, hogy jelentkezőlapon /faliújságon/ iratkozzanak fel, mert a létszám szerint rendeljük meg a csónakokat és a kellékeket.
Kérjük, hogy június13-ig jelentkezzenek be!

Támogatónk: A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

Értesítések