Az óvoda rendezvényei a következő hónapokra

Április 20 – A Föld Napja – Szenc Város szervezésében. Részt vesznek a Katicák és a Méhecskék.

Április 21 – Kuttyomfitty: Egyszer egy királyfi – dalos, táncos előadás 10:00 óvoda.

Április 22 – délelőtt könyvtárlátogatás a Méhecskék és a Katicák, délután beíratkozás a Szenczi Molnár Albert Alapiskolába – közösen indulunk 14:30-kor az alapiskolába az oda beiratkozó gyermekekkel. A többi gyermek, akik szlovák iskolába mennek, maradnak a Méhecske csoportban.

Április 25 – múzeumlátogatás 9:00 – Méhecskék és Katicák.

Április 26 – nyílt nap az óvodában 8:00-tól.

Május 1 – Anyák napja rendezvény a kultúrházban 15:00 órától, fellépnek a Katicák és a Méhecske csoportból az iskolaelőkészítősök.

Május 2 – Anyák napja – Virág csoport- 16:00 – óvoda.

Május 4 – Anyák napja – Méhecskék – 16:00 – óvoda

Május 5 – Anyák napja – Pillangó – 16:00 – óvoda

Május 3-4 – BEÍRATÁS az óvodába – 13:00-17:00

Május 14 – Mesterségek és hagyományok napja – 10:00-14:00

Június 4 –  A nemzeti összetartozás napja – 16:00 – bekapcsolódunk az  Összetartozás tánca c. rendezvénybe (Trianon évforduló)

Június 10 – Ballagás. Az óvoda csak 12-ig működik.

Az úszásoktatás az iskolaelőkészítősönke valósul meg, a szervezés folyamatban van.

Az évvégi kirándulások: a kisebbekkel  Nagyborsára, a farmra látogatnánk el, a 2 nagyobb csoport a Malkia parkba kirandul.

Nagy örömünkre szolgál, hogy az óvodánkban kerülnek megrendezésre a RINGATÓ kulturális programjai Herics Mónika jóvoltából. Ezek az óvodásainknak is maradandó kulturális élményt nyújtanak.

Május 13 – Fabók Mariann bábos mesemondó 15:00

Május 25  Vaskakas bábszínház