Tisztelt Érdeklődő!

Figyelem!
Az elektronikus beiratkozás az óvodákba már működik!

 

Szeretnénk tájékoztatni Önöket,
hogy az elektronikus jelentkezőlap az óvodába már elérhető a következő helyen:

https://senec.esmao.sk/info/427?slug=ziadost-o-prijatie-dietata-do-materskej-skoly

 

Magyar nyelvű útmutatás az elektronikus jelentkezőlap kitöltéséhez:

https://files.esmao.sk/Upload/0/files/Prijimanie_deti_do_MS_2jazycne.pdf

 

Az elektronikus formanyomtatvány eID kód nélkül is beküldhető.
Május 31-ig ki lehet tölteni és elküldeni.

 

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az elektronikus úton beadott kérvénybe is ki kell tölteni mindkét szülő adatait, mégha nem is laknak egy háztartásban, ahogy a születési bizonyítványban fel van tüntetve.

 

Amint véget ér ez a rendkívüli helyzet,  felszóllítjuk majd a szülőket, hogy jöjjenek be az óvodába személyesen aláírni a benyújtott kérvényt és hozzák be az orvosi igazolást. Továbbá leellenőrizzük azokat az adatokat, amelyek a kérvényben szerepelnek, s ehhez majd szükség lesz elhozni a gyermek születési bizonyítványát, a törvényes képviselő személyi igazolványát, esetleg további  igazolásokat (ha a gyermek valami speciális ellátást igényel avagy hátrányos szocíális helyzetben van a család, vagy igazolást az átmeneti lakhelyről, stb).

Plakat-beiratas-ovoda-2020-SzMA

Értesítések