Tisztelt Szülők!

Pedagógus kollégáim és az óvodánk nem pedagógiai alkalmazottjai is negatív teszttel rendelkeznek, ezért kedden folytatódik a munka óvodánkban. 

Egyenlőre az emeleti osztályokban. A földszinten már megkezdték a helységek festését.

Az új útmutatás szerint, amit csatolok, a gyermek törvényes képviselőjének is be kell mutatnia a negatív teszteredményt az igazgató által megbízott személynek (Korn Barbora vagy Kakaš Irén), csak úgy léphetnek be az óvoda területére.

Kérem Önöket, hogy nyomtassák ki és töltsék ki a honlapunkon is elérhető “Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti” megnevezésű űrlap november elsejei verzióját (egyenlőre csak szlovákul van) és kedden hozzák magukkal. Csatolom. Ha ez bármilyen nehézségbe ütközik, kedden, miután bemutatták a negatív teszteredményt, kézhez kapják a kitöltendő űrlapot, amit szerdára kitöltve és aláírva kérünk vissza.

Usmernenie k opatreniam vyplývajúcim z celoplošného testovania „Spoločná zodpovednosť“

Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti

Értesítések