Poplatky

1. Výška mesačného poplatku za čiastočnú úhradu výdavkov za pobyt dieťaťa v MŠ je 28,-€. Poplatok sa uhrádza do 10. dňa príslušného kalendárneho mesiaca.

Číslo účtu MŠ: IBAN SK75 0900 0000 0050 7021 6977
Do poznámky prosíme uvádzať meno dieťaťa.

Príspevok v materskej škole sa neuhrádza za dieťa,
a)      pre ktoré je predprimárne vzdelávanie povinné,
b)      ak zákonný zástupca dieťaťa predloží riaditeľovi materskej školy doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi,
c)      ktoré je umiestnené v zariadení na základe rozhodnutia súdu,
d)      ktoré má prerušenú dochádzku do materskej školy na viac ako tridsať po sebe nasledujúcich kalendárnych dní z dôvodu choroby, alebo rodinných dôvodov preukázateľným spôsobom,
e)      ktoré nedochádzalo do materskej školy ani jeden deň v čase letných školských prázdnin (v mesiacoch júl a august), alebo bola prerušená prevádzka materskej školy zapríčinená zriaďovateľom alebo inými závažnými dôvodmi; v týchto prípadoch uhrádza zákonný zástupca pomernú časť určeného príspevku (pomerná časť príspevku sa platí aj v prípade, ak je materská škola otvorená v čase letných školských prázdnin napr. len dva týždne, t.j, platí sa len polovičný príspevok).

2. Poplatky za stavovanie:
Jednotková cena stravnej jednotky dieťaťa je 2,04,-€ (desiata, obed, olovrant). Výška režijných nákladov je 10,-€/mesiac.
Mesačné poplatky za stavovanie sú 31+10, t.j. spolu 41,-€.
Sumu je potrebné uhrádzať vopred, do 25. dňa predchádzajúceho kalendárneho mesiaca.
Číslo stravovacieho účtu: IBAN SK12 0900 0000 0050 7017 6207
Do poznámky prosíme uvádzať meno dieťaťa.

Stravu je možné odhlásiť na telefónnom čísle MŠ: 0911758718
Prípadne na telefónnom čísle školskej jedálne: 0910 122 266