Výzva

Vzhľadom na poveternostnú situáciu VYZÝVAME všetkých žiakov, učiteľov a zamestnancov škôl a školských zariadení, aby sa kvôli silnému vetru v priebehu dnešného dňa nezdržiavali na školských dvoroch, pod stromami a na priestranstvách !!!

SHMÚ vydal pre dnešok výstrahu DRUHÉHO stupňa s platnosťou od 4.2.2020 10:00 do 5.2.2020 22:00 – V okrese Senec sa MIESTAMI očakáva výskyt silného vetra, ktorý dosiahne priemernú rýchlosť 15 až 17 m/s (55 až 60 km/h) alebo krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 23 – 29 m/s (85 – 105 km/h).
‼️Táto rýchlosť predstavuje zvýšené nebezpečenstvo pre ľudské aktivity. Predpokladaná rýchlosť vetra je v danej ročnej dobe a oblasti nadpriemerná a pravdepodobnosť spôsobenia škôd je vysoká!!

Útvar školstva a športu

Oznámenia